Bazowy idealny domek na start, jak się zepniesz organizacyjnie zamieszkasz w nim z wyposażeniem mając tylko 200.000 zł, serio nasi klienci dają radę. Potem jak już zamieszkasz to dołożysz dodatki, taras, szklaną oranżerię całoroczną do której przeniesiesz jadalnię albo zrobisz tam domowe biuro.

Góra jest bardzo przestronna, ścianka kolankowa ok 125 cm umożliwia wstawienie łóżka pod skos i swobodne siedzenie w nim z książką i kawą. Jeśli dobrze zaprojektujesz szafy w sypialni i korytarzu, to osiągniesz komfort porządku. Można nawet wygospodarować stryszek nad pokojem dziecka i łazienką, ale tylko na płaskie rzeczy typu materace.

Mamy dwie łazienki, dolną traktujemy jako gościnną z pralnią. Można mieć w niej prysznic a w górnej wannę, co jest cudowne przy małym dziecku. Domek jest na tyle mały, że zejście pod prysznic na dół nie jest problemem. mały pokoik traktujemy albo jako gościnny, wchodzi tam łóżko podwójne 140 szer, albo gabinet albo pokoik dziecka. Polecamy ten dom w wersji z wymuszonym obiegiem powietrza jeśli stanowi całoroczny dom. Można go ogrzewać, elektryczną podłogówką, pompą ciepła, promiennikami podczerweini, wodę koniecznie wspieramy kolektorami słonecznymi.  Zużycia mediów podamy Wam niebawem, mamy to wyliczone w projektach, tylko trzeba przetłumaczyć z tabelek na ludzki język.