Kolejny domek dla rodzinki na swoim za 200.000 zł jednak tu opcja dla osób, które uważają, że kominek po prostu brudzi i w tak małym domu jest niepotrzebny.

Zawsze można sobie zrobić na tarasie kominek zewnętrzny, ale ten dom komina spalinowego programowo nie ma. Grzejemy go najprostszą pompą ciepła + np. elektryczna podłogówka lub promienniki podczerwieni. Przy małych pomieszczeniach polecamy zastosować rekuperator lub inny wymuszony obieg powietrza, bo dzieci często zapominają wietrzyć pomieszczenia. Udało nam się tu zmieścić zgodnie z prawem dwie sypialenki dziecięce, ale można zamówić go z jedną sypialnią.

Na dole powiększyliśmy łazienkę o przestrzeń pod schodami, dzięki temu jest więcej oddechu. A przestrzeń pod schodami, która normalnie jest wejściem do schowka gospodarczego wykorzystujemy na funkcjonalny kredens przy jadalni.

Ten dom w wersji wakacyjnej fantastycznie sprawdzi się z olbrzymim 40 m2 tarasem diagonalnym z pergolą, który jak będzie miał wokół doniczki to spokojnie będzie pracował jako ogród.  Polecamy winorośl bo doskonale zacienia i tworzy intymne wnętrze.