KATALOG PROJEKTÓW GOTOWYCH I INSTRUKCJE POSTĘPOWANIA

15 lutego 2021 marcelina

Przedstawiamy nasz katalog projektów gotowych / stan na sierpień 2021 /

a w nim bardzo bogaty wybór projektów, wypracowanych z klientami na przestrzeni ostatnich 3 lat.

Rozwiązania funkcjonalne dla rodzin, singli, par – wszystko przemyślane przez architekta i architektkę wnętrz, aktualnie buduje się kilka prototypów domków, więc nasi klienci testują już rozwiązania.

Do bazowych domków wprowadziliśmy dodatki, które różnicują bryłę i dają Wam dodatkowe opcje, które komponujecie wedle własnych potrzeb osiągając indywidualne rozwiązania.

Specjalizujemy się przede wszystkim w sprzedaży gotowego projektu. 
W samych projektach budowlanych chcemy  jak najmniej zmieniać, zmiany są kosztowne dla nas czasowo, dlatego jeśli w ogóle się na nie zgadzamy, musimy  doliczać w zależności od skali zmian coś do ceny projektu. Poza tym czas pracy architekta ok. dwóch tygodni na zmiany. Dlatego trzeba przyjrzeć się najpierw co mamy dostępne.
Nie wchodzą w grę zmiany kąta dachu, lub powiększanie budynków.  Jednak w ramach podstawowego projektu oferujemy lustrzane odbicia domków bez dopłaty.
katalog projektów gotowych chillboxhouses  

katalog projektów gotowych chillboxhouses

 

2082021 KATALOG CHILLBOXHOUSES ok

W katalogu oprócz prezentacji projektów znajdują się instrukcje jak postępować w procedurze budowlanej, co wchodzi w skład naszego projektu co jeszcze trzeba załatwić samodzielnie.

PROSIMY PAMIĘTAĆ – CHILLBOXHOUSES TO PRACOWANIA PROJEKTÓW GOTOWYCH – nie oferujemy organizacji całej inwestycji, ani załatwienia pozwolenia na budowę w tym specjalizują się lokalne firmy, projektowe obsługujące inwestycje.

My dostarczamy dokumentację architektoniczną /zaadaptowaną pod Państwa działki / NASZE PROJEKTY NIE WYMAGAJĄ ADAPTACJI U INNEGO ARCHITEKTA, Z RESZTĄ NA ADAPTACJE ZGADZAMY SIĘ TYLKO W WYJĄTKOWYCH PRZYPADKACH.

Projekty techniczne wykonują osobno nasi branżyści / adaptując projekty gotowe, które my oferujemy. Często projekty techniczne otrzymujecie Państwo od wykonawcy konstrukcji, także każdy przypadek jest inny, określimy go w umowie na sprzedaż projektu tak aby nie musieli Państwo przepłacać. Staramy się aby cena projektu z nami była podobna do ceny rynkowej zakupu projektu gotowego z adaptacją. Kupując u nas projekt architektoniczny, jest on już zaadaptowany do danej działki, projekty od branżystów także, dlatego nie jest wymagana adaptacja przy pozwoleniu na budowę. Otrzymujecie dokumentację, jest de facto jak projektu indywidualnego.  

PZT – projekt zagospodarowania terenu, projekty przyłączy, praca z geodetą to zajęcie dla inwestora i lokalnego, uprawnionego architekta, który zna lokalne urzędy.

W sprawie zamówień projektów prosimy pisać do nas:

obsługa nowych klientów

+48 603-951-212

contact@chillboxhouses.com

lub biuro w każdej sprawie

 + 48 885 757 475

studio@chillboxhouses.com